Bizleri Tanıyın :)

MCD Medya Reklam Ve Danışmanlık Hizmetleri olarak biz kimiz?

Biz ekip ruhuna inanan, her bir ekip arkadşımızın yeteneklerini bilen ve her bir müşterisi için farklı stratejiyle hizmet sunan, yeni medya reklam ve dijital pazarlama ajansıyız.


Tutku ve fikirlerimizden hareketle, uzmanlık alanlarımızı hem dijitalde hem de geleneksel platformlarda buluşturarak 360°, 7/24 home office olarak freelance hizmet veririz.


MCD Medya, Türkiye'nin hızlı büyüyen, ulusal ve yenilikçi birçok işletmeleriyle çalışan ve sürekli kendini geliştirmeye devam eden yeni medya reklam ve dijital pazarlama ajansıdır. Kabiliyetli ve benzersiz özellikleriyle bir birini tamamlayan ekip arkadaşlarıyla oluşur. Temel uzmanlık alanlarımız içerisinde Dijital Pazarlama, Web Site Tasarımı, Sosyal Medya Çözümleri ve Grafik Tasarım hizmetleri başta olmak üzere; Web Analizi, SEO, Marka Danışmanlığı, Dönüşüm Optimizasyonu, Sosyal Medya Reklamları, Google Ads (Adwords), Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, İçerik Üretimi, Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları yer almaktadır.


Tek bir dijital kanal ile ilerlemenin başarı getireceğine inanan bir ajans değiliz. Verinin gücüne inanır, analizler gerçekleştirir, pazar araştırmasıyla birleştirir ve daha sonra sektöre özel hazırladığımız yol haritasını uygularız. Her sektör, her marka için ayrı taktikler geliştirir, ona göre stratejik oyuncu değişikliğine gideriz.

Başarıya Götüren Yol

BURADAN GEÇER.

Başarının Yolu
SEO
Google Ads
Sosyal Medya
İçerik
Grafik Tasarım
Dijital Strateji
Web Tasarım
Medya Planlama
Marka
Veri Analizi
Finans Yönetimi

Zaman ilerliyor ve biz gelişiyoruz :)

Hakkımızda

Söylenenler

Kendilerinden almış olduğumuz danışmanlık ve sosyal medya yönetiminde oldukça başarılı hizmetler sundular.

Salim ÇAVDAR
Yönetim Kurulu Başkanı, Doğrular Grup

Kendileriyle uzun soluklu bir çalışma oldu. Her daim ilgili, her geçen gün kendilerini geliştirdiklerine şahit olduk. Başarılarının devamını dilerim.

Lütfİye Aydın BİKE
Dernek Sorumlusu, AYED | Acil İnsani Yardım Vakfı

Dijital pazarlama üzerine olan bilgisi hayret verici. Genç yaşına rağmen oldukça deneyimli ve bilgi sahibi. İlgilerinden dolayı teşekkür ederim

Ramazan ÇETİNKAYA
Kurucu Ortak, Çağrı Fence
90%
Proje Bazlı
HİZMETLER
75%
Uzun Soluklu
ÇALIŞMALAR
Görüşmeye Ne DERSİNİZ?

Sonrakİ Projelerden Konuşalım.